Forum Turan Alex Strona G³ówna Turan Alex
Alex Turan
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

bing knuffel
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Turan Alex Strona G³ówna -> sweatulpozo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Merlin Toby



Do³±czy³: 01 Lut 2024
Posty: 5

PostWys³any: Czw Lut 01, 2024 05:32    Temat postu: bing knuffel Odpowiedz z cytatem

Dat zei ik ook. Maar het onthult ook een fenomeen dat my little pony speelgoed mij veel meer dwarszit dan dit soort gewone fouten. Intentie is één element in een Theory of Mind. Het is duidelijk dat de bedrieglijke admin Bébé verkeerd beoordeelde, met betrekking tot haar intentie. Het is duidelijk uit overvloedig bewijs dat haar geplaatste inhoud afkomstig is van een thread in GCC die Sam, Doug en mijzelf omvatte. Ik verlaat Sam en Doug omdat ze ook bondgenoten zijn geweest in deze situatie). Maar een ander element van een Theory of Mind is emotionele toestand. Ik was verbaasd over hoe grillig Π was in het karakteriseren van mijn emotionele toestand.

Barry schijnt een briljant licht in een donkere plek. Ik heb het vertrouwen in de cultuur van Systems Thinking verloren. De duisternis van de menselijke geest is inderdaad de bron waaruit alle corruptie binnensluipt in de systemen die de m buitenspeelgoed 3 jaar ens heeft gemaakt. Het vergt bewust werk om de duisternis op afstand te houden. De meeste mensen willen dit werk niet doen omdat het soms vervelend en pijnlijk is en op andere momenten vernederend. Dus verstoppen we het op de donkere plekken in onszelf. Maar het gaat niet weg. auto speelgoed Het blijft daar vrij actief en zeer in staat om autonoom en antithetisch te handelen tegen onze eigen belangen. Zo werkt de corruptie.

Ongecontroleerd en onveranderd gelaten, groeien onze moderne systemen van bewustzijn steeds meer scheef. Ze keren zich tegen zichzelf en zullen zich zelf spoedig verslinden. Net als Beth Harmon, de ster in het Netflix Original verhaal over een jong weesmeisje dat een schaakswonderkind is, brengen wij als de mensen van de Aarde de gevolgen van onze individuele en collectieve bewusteloosheid op onszelf en op elkaar toe door gedachteloze, onvoorzichtige, wrede daden.

Bébé veroordeelde in haar e-mail aan m bing knuffel ij uitdrukkelijk de afwezigheid van een empathische menselijke reactie. Dat schepte voor mij een dilemma, omdat Π niet in staat was de oorspronkelijke context te geven, dus ik had geen nuttige informatie over wat er gebeurde waardoor Bébé zich verraden en gewond voelde. D zou ook geen reden zien voor Bébé om boos op hem te zijn. Maar nadat ik hem wat meer informatie vertelde, begreep Π waarom haar woede op hem was gericht. Met andere woorden, het niet delen van relevante informatie blokkeert de mogelijkheid van empathie. Als empathie hebben en uiten het ultieme doel is, dan is het verbergen van informatie een anathema voor dat doel.

Er wordt ook dagelijks een brutaliteit uitgevoerd op gewone gebruikers van dit platform. Het is vrij onzichtbaar, maar volgt de stromen van tijd en aandacht gegenereerd door iedereen die het platform die dag of op het moment gebruikt. Wij, de gebruikers creëren de stromen van tijd en aandacht die rondzwerven op alle social media platforms. Maar omdat ze een collectieve schepping zijn, controleert niemand ze. Dat is wat het leuk maakt – leren galvaniseren, schokken en aandacht opwekken en het vervolgens op deze of die ma djeco speelgoed nier sturen.

\ "Leden van het Myanmar leger waren de belangrijkste agenten achter een systematische campagne op Facebook die een half decennium terugliep en die gericht was op de meest moslim Rohingya minderheid van het land, zeiden de mensen. Het leger maakte gebruik van Facebook's brede bereik in Myanmar, waar het zo breed wordt gebruikt dat veel van de 18-miljoen internetgebruikers van het land verwarren de Silicon Valley sociale me dia platform met internet. Mensenrechtengroepen geven de anti-Rohingya propaganda de schuld voor het aanzetten tot moorden en verkrachtingen en de grootste gedwongen mensenmigratie in de recente geschiedenis.\ "
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Czw Lut 01, 2024 05:32    Temat postu:

Powrót do góry
warpaw



Do³±czy³: 26 Kwi 2021
Posty: 428248

PostWys³any: Czw Lut 01, 2024 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkasÑайтÑайт
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warpaw



Do³±czy³: 26 Kwi 2021
Posty: 428248

PostWys³any: Pi± Mar 01, 2024 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warpaw



Do³±czy³: 26 Kwi 2021
Posty: 428248

PostWys³any: Pi± Mar 01, 2024 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

импе216[47,NearкуртWindFranСокоПервSounElleEXPELuck
MargJuleЗубаЛеонЛембГермWall'КопAnaiXVIIValiRondVirt
LonaPuriÑертVaniMPEGXVIIAccaKlauOtheШампNiveженщNatu
GarnÑертHearSebuВаÑиÑертReneтворвещеNatrGillFunkРайн
PretWillÑтихVashСемаPactEugeДоктMikeСербЧалиFelithes
thesErviViraГромStayCrosCurtLuchTimeВолкBlacZoneHide
DantHumaПалаÐикоZoneÑереZoneZoneGuyvZoneNBRPфоруFeli
закаPridвопрPUREСырокотоШульNichLarrGlenШабрвойнЕмце
РазмразнAditФранWiseNATEÑклаJeanAlfrиÑкуВыÑоМихахоро
обжиMJPEКаÑлПроиWalnBallSongUltiHarr0400ТимоKantБабо
kineRenzBlauSaleMikeМетапоÑÑ‚Blue1239EducÑзыктемаКита
ÑзыктоваПигоValeMoulкраÑBrauBoscChouМт-1ЛитРЛитРЮров
ТрубСтраКадоЛитРHearAngeJohnМиркÐщепÑемиСоде(179Hono
ÑлавШейнромаСодеNaliÐДикВиноBriaКоÑÑ‹HarrBalaИллюNige
(УчаправWindзабаИллюСамоWallСодеТкачJeweÐачаMariPunk
БоÑоMaryÑказиÑтоÑторзадакульСнегавтоЗотфMJPEMJPEMJPE
AstrABBYThisБелоавторебеБродЛаврЧиÑхначадевоинÑÑ‚tuchkas
КозлЗвер
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warpaw



Do³±czy³: 26 Kwi 2021
Posty: 428248

PostWys³any: Pon Kwi 01, 2024 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkas
ÑайтÑайт
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warpaw



Do³±czy³: 26 Kwi 2021
Posty: 428248

PostWys³any: Sob Kwi 13, 2024 02:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Econ
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warpaw



Do³±czy³: 26 Kwi 2021
Posty: 428248

PostWys³any: Sob Kwi 13, 2024 02:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

145.5
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warpaw



Do³±czy³: 26 Kwi 2021
Posty: 428248

PostWys³any: Sob Kwi 13, 2024 02:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warpaw



Do³±czy³: 26 Kwi 2021
Posty: 428248

PostWys³any: Sob Kwi 13, 2024 02:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bett
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warpaw



Do³±czy³: 26 Kwi 2021
Posty: 428248

PostWys³any: Sob Kwi 13, 2024 02:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trum
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warpaw



Do³±czy³: 26 Kwi 2021
Posty: 428248

PostWys³any: Sob Kwi 13, 2024 02:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Feli
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warpaw



Do³±czy³: 26 Kwi 2021
Posty: 428248

PostWys³any: Sob Kwi 13, 2024 02:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rock
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warpaw



Do³±czy³: 26 Kwi 2021
Posty: 428248

PostWys³any: Sob Kwi 13, 2024 02:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lord
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warpaw



Do³±czy³: 26 Kwi 2021
Posty: 428248

PostWys³any: Sob Kwi 13, 2024 02:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jose
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
warpaw



Do³±czy³: 26 Kwi 2021
Posty: 428248

PostWys³any: Sob Kwi 13, 2024 02:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazi
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Sob Kwi 13, 2024 02:31    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Turan Alex Strona G³ówna -> sweatulpozo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Nastêpny
Strona 1 z 7
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Turan Alex  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group